There is nothing to show here!
Slider with alias SLIDERZZ not found.

دربــاره DEKA

کمپانی DEKA در سال ۱۹۹۱ به عنوان یکی از شرکای تجاری مجموعه EL.EN تاسیس شد و با توجه به سه اصل کیفیت، نوآوری و فناوری نوین سریعا به یکی از پیشتازان در علم اپتیک و الکترونیک در زمینة پزشکی با به کارگیری تکنولوژی و ادغام در صنعت فعال مربوطه در عرصه بین المللی شروع به فعالیت کرد.

DEKA عمیقاً به تاریخ تکنولوژی لیزر مرتبط است بنابر این DEKA  یا شماره "۱۰" رابه عنوان نام تجاری خود که به معنی دستیابی به کمال و تعالی در فرهنگ یونان باستان می باشد و ریشه تاریخی آن از مقام والایی برخوردار است برگزید.

اکنون کمپانی DEKA با سه دهه فعالیت در زمینة لیزر پزشکی و استفاده از طراحی و تکنولوژی منحصر به فرد خود در ایتالیا و مراکز واجد شرایط اروپا و آمریکا در موارد گوناگون پزشکی از جمله پوست، گوارش، گوش  حلق و بینی و زنان سهم چشمگیری را در بازار جهانی از آن خود کرده است .

 

b1

دربـــاره مونـالیزا تــاچ بیشتـر بـدانید..

جـوانسازی و جـراحی با مـونالیـزاتاچ

امروزه استفاده از لیزر در پزشکی جایگاه ویژه ای دارد و بعنوان یک ابزار ویژه در بسیاری از موارد کاربرد روز افزون پیدا کرده است.لیزر co2  از سال ۱۹۹۵ در زمینه ی جوانسازی و جراحی مود استفاده ی گروه عظیمی از متخصصین پوست، جراحان و جراحان پلاستیک قرار گرته است و نتایج قابل ملاحظه ای در این خصوص بدست آمده، به گونه ای که لیز عنوان یکی از ابزارهای اصلی کار این متخصصین شده است.....ادامه

 

مشخصات منحصر بفرد مونـالیـزاتـاچ که آن را نسبت به سایر لیــزرهای فـرکشنال متمایز میکند:

بخش علمی

می خواهید بیشتر در مورد ابزار بالینی  در درمان Monalisa Touch  بدانید و بخوانید؟

به بخش علمی مراجعه کنید

اخبار          خواندن تمام خبرها

There is nothing to show here!
Slider with alias pezesh-p3 not found.

کنفرانس ها و همایش ها

FDA سازمان غذا و دارو آمریکا

FDA ایمنی و کیفیت را تضمین می کنند.

اطلاعات بیشتر از FDA

مشاهده سایت FDA

[gravityform id="1" title="true" description="true"]